1. narozeniny

Duben 2013

 Čas letí jako voda a tak Bonnie slaví svoje první narozeniny......takže Bonnie, VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM !!!

 

 

Začátkem dubna jsme se zúčastnili Jarního svodu v Žilině u Kladna - Jarní svod loveckých psů

A protože v neděli 28.4.2013 jsme se vrátili ze Speciální výstavy KCHLS konané v Humpolci, tak zde jsou doplňující informace - Speciální výstava psů KCHLS - Humpolec 2013

 

11. měsíc

Březen 2013


Tento měsíc jsme se zúčastnili výcviku pro lovecká plemena nedaleko Kladna, jednalo se o dvouhodinové cvičení pro puberťáky, takže pro nás :) Více informací zde Lovecký výcvik pro puberťáky

Rovnou jsme se domluvli, že se v dubnu zúčastníme jarního svodu a v rámci toho jsme se objednali na stříhání, aby byla Bonnie fešanda.

A protože se na konci března konečně oteplilo a zima táhla pryč, vzali jsme Bonnie na jezírka, aby si trošku po dlouhé době zaplavala.

9. měsíc

Leden 2013

Bonnie je 9 měsíců a puberta jede na plné obrátky. Máme trošku neposlušné období….nechce se jí chodit u nohy, táhne, všechno je teď zajímavější než panička a hlavně kolemjdoucí pejsci. To nevidí a neslyší a letí mu oblízat celou tlamu, vyčistit zuby a chce se honit. Jenže nakonec honím já jí :)

Aportíky jí ale baví pořád, jakmile začnu štrachat v tašce, už je natěšená, že se bude něco házet. Sníh se jí také moc líbí a nejradši je, když jí děti házejí koule a ona je chytá do tlamy. Když děti sáňkují nebo bobují, tak za nima letí jak střela, pak je chytne za boty a brzdí je.

10. měsíc

Únor 2013

Čas letí jako voda a je tu únor a Bonnie je 10 měsíců a váží 28,5kg….už se holka pronese :)

Hárání se zatím ještě nedostavilo, tak jsem zvědavá, kdy to bude….při naší smůle nám to určitě vyjde na nějakou plánovanou výstavu. Ale dostali jsme zprávu od Hanky, že Bonnynky sestřička Nikkita už začala hárat, tak možná, že to nebude tak dlouho trvat.

8. měsíc

Prosinec 2012

Zda Bonnie zase vyrostla už ani nedokážu pohledem posoudit, protože ji mám na očích každý den, ale okolí tvrdí, že je zase větší, tak jsem si jí zkušebně přeměřila.

Aktuální míry v 8. měsících: váha: 26,5 kg;  výška: 57cm

Jinak z Bonnie se stala správná puberťačka. Sotva vyjdeme ven, začne všude poskakovat, okamžitě si najde nějaký klacek a s ním kolem mě lítá a očima říká: „Tak pojď si se mnou hrát, zkus mi ho vzít, stejně mě nechytíš!“ Honíme se, ona celá šťastná poskakuje jako srnka, mává ocasem na všechny strany, no prostě sranda.

Další informace