Home Politika Volby do zastupitelstva Milovic 2010 Výsledky voleb do zastupitelstva
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Výsledky voleb do zastupitelstva PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zdeněk Jobánek   
Sobota, 23 Říjen 2010 09:05

Výsledek voleb do zastupitelstva je v několika ohledech zajímavý. Jednak žádná strana či hnutí nezískali výraznou převahu a dále se do zastupitelstva dostaly nové tváře (9 z 15). Nezbývá než jen popřát vítězům a věřit, že s částečně novou krví se ve městě konečně začne něco dít a ustane období stagnace.

Špatnou zprávou těchto voleb je významný nezájem obyvatel města o dění ve městě. Poselství zastupitelům je jasné - "dělejte si, co chcete, nám je to jedno". Jak jinak si vysvětlit volební účast pod celostátním průměrem, kdy dorazilo pouhých 34,05 % voličů (výsledky) a k otázce referenda, byť byla velmi nešťastně a nejasně formulována, dorazilo 22,42 % voličů.

Svou šanci vyjádřit svůj názor a preference měl každý trvale hlášený obyvatel.Této šance povětšinou lidé nevyužili. Koneckonců obyvatelé mají takové město, jaké si zaslouží a pokud je to nezajímá, mohou si pak, až budou nespokojení, stěžovat tak na Hlavním nádraží.

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit