Home Politika Blog Když asistent dělá politiku
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Když asistent dělá politiku PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 14 Leden 2019 13:20

Pokud se stane z asistenta kandidáta, který se nestal ministrem zahraničí, ministr zahraničí, je zřejmé, že o podivné situace nebude nouze. Neboť se na místo nedostal kvůli svým schopnostem, ale proto, že má být prodloužnou rukou. Ano, je řeč o asistentu europoslance Pocheho, panu Petříčkovi. Aktuálně bohužel ministrovi zahraničí České republiky.

Vláda se naprosto nesmyslně vymezila proti Huawei, zřejmě aby podpořila spojence. Přitom mohli kroky proti Huawei udělat potichu, efektivně, bez světla kamer. Ale asi by to nebylo to pravé ořechové. Chtěli reklamu a teď ji mají, ale poněkud jinou, než čekali. Dostávají sodu a zobrazné jejich neschopnosti. Číňané školí jak Babiše, tak Petříčka.

„Považoval jsem stažení příspěvku za vstřícné gesto a takto jsem o tom hovořil s velvyslancem. A mrzí mě, že se k němu čínské velvyslanectví neodhodlalo. Jde nicméně o vnitřní záležitost ambasády. S čínským velvyslancem jsem si vše vyříkal na čtvrteční schůzce a považuji záležitost za uzavřenou,” napsal Novinkám Petříček v SMS zprávě.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/494331-petricek-uz-nebude-po-cinskem-velvyslanci-chtit-aby-stahl-z-facebooku-prispevek-o-babisovi.html

Když došlo na Banderovce, byla to také vnitřní záležitost Ukrajiny. Zdá se, že je to jediná fráze, kterou Petříček umí.

Napravit situaci po tak neschopném ministrovi bude trvat hodně dlouho.Aktualizováno Pondělí, 14 Leden 2019 13:31
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit