Home Survival a vše okolo Ostatní Recenze Prabos Beast Low field camouflage
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Recenze Prabos Beast Low field camouflage PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 19 Duben 2020 18:07

Rád bych Vás seznámil s krátkou recenzí obuvy Prabos - řady Green Zone, konkrétně modelu Beast Low fiel camouflage (link https://eshop.prabos.cz/cs/zelena-zona/1025-1501-beast-low-field-camouflage.html).

V botách mám nachozeno necelých 100 km, takže už jsem je trošku rozšlápl.


Kupoval jsem je po internetu, nakonec jsem bral velikost 48, která je mi akorát, ale doporučení je, berte vždy větší. První desítky kilometrů byly krušné a měl jsem puchýře na patách a bota si vzala svůj příděl krve, jak levá, tak pravá. Nepomáhala tenká a tlustá ponožka, náplasti, nic, jenom vydržet. Pata má vevnitř sice kožený lem, ale je zezačátku velmi tvrdá, jako celá podešev.  Po pár desítkách km boty povolily (nebo noha?), a už jsou v pohodě.

Podrážka je poměrně tvrdá, a podrážka nebyla z počátku moc ohebná, a to ji zatěžuji více než 115kg. Nicméně po rozchození je to poměrně příjemná obuv, která je i  civilní, neboť maskování je velmi decentní. Byť je vevnitř stélka ergonomicky tvarovaná, přecejenom bych to díky tvrdosti podrážky více profiloval.

Oceňuji, že je pěkně ušitá, vše pěkně pasuje a dobře vypadá. Zavazování není na tkaničku, ale je tam systém lanka. Nicméně náhrada za tkaničku je možná. Jde o to najít takové uložení šňůrky, aby se vám nikde nechytalo.

Podrážka je samočistící, když přijdu domů a jdu s nimi druhý den, podrážka se přes noc vyčistí a po botami zůstane nepořádek:)


Osobně jsem s botou spokojen, je dobrá jak do přírody, tak na chůzi po městě. Vložka z kevlaru proti propíchnutí jsem netestoval, stejně tak oleji odolnost, ale budu věřit, že to funguje.

1_beast
1_beast 1_beast
2_beast
2_beast 2_beast
3_beast
3_beast 3_beast
4_beast
4_beast 4_beast
5_beast
5_beast 5_beast
6_beast
6_beast 6_beast


Aktualizováno Pondělí, 27 Duben 2020 13:59
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit