Home Politika Blog Tip na výsledek voleb v USA
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Tip na výsledek voleb v USA PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 30 Říjen 2020 05:20

Za týden proběhnou volby v USA a nyní je ta správná chvíle říci odhad, jakže to dopadne. Spousty chytráků pak budou říkat, že to říkaly... No, je týden do voleb, přeleštím křišťálovou koupi a vidím vítěze Trumpa, ale snadné to nebude.

Proč?

Celá ta legitimizace násilí vč. BLM, vše vystavěné na recividistech, je pod taktovkou demokratické strany. Samozřejmě, někomu to imponuje, PR je velké, tlak radikálních BLM příznivců je velký v tom smyslu, že neváhají útočit, zapalovat, poškozovat, napadat a nakonec i zabíjet. Za přihlížení policie v místech, kde vládnou demokraté. Média jsou také prodemokratická. To, že v průzkumech vítězí Kamala Biden vůbec nic neznamená. Lidé se bojí říci, koho budou volit, z obavy o napadání a ostrakizaci. Jak je možné, že lidé se bojí ve městech ukázat, že budou volit Trumpa? Opět, za touto náladou stojí menšina obyvatel a média.

Mimochodem, kdo pořád používá myšlenkovou zkratku, že strana s názvem Demokratická se musí také demokraticky chovat, by si měl zajít na vyšetření, zda je svéprávný.

Lidé, kteří se nechtějí propadnout do levičácké budoucnosti ovládané tzv. zastánci menšin, kde není svoboda názoru ani vyjadřování, kde poklekáte před rabujícími lidmi, kteří Afriku neviděli, ale před 300 lety přivezli jejich předky z Afriky a máte se za to cítit špatně, všechno jim dát, políbit nohy a nechat si vypálit dům. Samozřejmě, jde o peníze. Desítky milionů lidí v Americe má nárok na potravinové lístky (food stamps), většina černochů nežije v manžeství, vyrůstají v neúplných rodinách. Na podporu se vynakládají velké veřejné prostředky. Existuje agenda, existují prostředky. Je to business.Něktetým vyhovuje držet menšiny dotacemi tam, kde jsou.

Podívejme se na Trumpa. Upřímně, není to žádný zázrak, ale po ohlídnutí zpět do posledních 4 let, tak tam není žádná velká bota. A to spoustu věcí skrze Deep state nedokázal protlačit. Ale v zahraniční politice není žádná velká chyba, vůči Číně a Iránu byl ostřejší než Obama (mimochodem, Obama je míšenec, má bělošskou matku, kterou se ale nechlubí). V domácí politice klesla regulace, stoupla zaměstnanost vč. lidí z menšin.

Neznámou je vliv coronaviru, který může pomoci (Trump prohlásil, že covid měl a už je zdráv, tj. lidé nebojte se, dá se to zvládnout) vs. poškodit jej - nákazu bagatelizoval a ekonomika značně utrpěla.

Nicméně pokud se zamyslíme, je tu jedna velká neznámá a velký okruh k manipulaci a podvodům, a to jsou korespondenční volby. Rozšířené hlavně ve státech ovládaných Demokraty (např. Kalifornie). Dokonce se započítávají hlasy, které přijdou několik dní po volbách. Alespoň, co jsem dohledal, kontrolují, zda byly poslány do dne voleb, ale i s tím se dá pracovat. Nicméně tohle je velký manipulační prostor. Kdo a za jakých podmínek hodil hlasovací lístek do schránky nevíte...

Letošní volby tak budou trvat mnohem déle a bude se nejspíše přepočítávat. Ukáže se rozdíl mezi venkovem (Trump) a městskými enklávami (Kamala Biden).

Osobně se domnvám, že vítězství Trumpa nezpůsobí USA a nakonec celému světu tolik škod, jako vítězství progresivní levice reprezentované Bidenem, který ač desítky let senátor za Delaware, nikdy nic nedokázal a je nastrčená figurka před multikulti levičáky typu Kamala Harrisová.

Takže si o vánocích řekneme, jak to dopadlo.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit