Home Politika Blog Trump vs. Biden několik dní poté
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Trump vs. Biden několik dní poté PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 06 Listopad 2020 18:58

Před pár dny proběhly v USA volby a nyní ještě běží počítání hlasů a ze strany Trumpa přepadávají na stranu Bidena, který má nyní k prezidentskému postu blíže.

Nicméně celé volby provází pachuť korespondečního hlasování, které významně posouvá hlasy na stranu Bidena. Tak významně, až je to zvláštní, že ve chvíli, kdy fyzické hlasování je cca půl na půl pro každého z kandidátů, je v korespondenčním hlasování násobný rozdíl pro Bidena. Stejně tak se již plní internet informacemi, že hlasovali i desítky let mrtví lidé, případně je více hlasů, než registrovaných voličů. Že jsou USA zemí neomezených možností jsem věděl, ale že až tak...?

V každém případě jsou volby v USA manipulovatelné a to co se děje, to předčí i Bělorusko, vůči kterému měla nedávno výhrady EU. Kdepak byli pozorovatelé regulernosti voleb?  Spojené státy mají volby svým provedením posazené někde v 19. století a je nedůstojné, jak probíhají a jaké tam jsou kontrolní mechanismy.

Také se mi hrozně líbí, že po 4 letech, co jsme poslouchali, že Trump je v Bílém domě díky manipulacím Ruska a Putina, tak teď zastánci Bidena mluví o nezpochybnitelných a neovlivnitelných volbách. Asi si vzal Putin volno...

Jak to dopadne uvidíme. Pokud dojde na ověřování lístků a přepočítávání, můžeme se dočkat mnoha překvapení.Aktualizováno Pátek, 06 Listopad 2020 19:08
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit