Home Politika Blog Tak vypadá změna
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Tak vypadá změna PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 11 Leden 2022 18:57

Nevím jak voliči té slavné pětikoalice hodnotí její dosavadní působení, ale když vidím, jak fungují, tak je člověku nevolícímu tuto bandu spíše špatně od žaludku, protože je vidět jen ubohost, zmar a snaha udat co nejvíce kámošů u korýtka. A to překonali neschopného, či všehoschopného Babiše, a to je co říci.

Pekarová vyzývá Maďary k výměně Orbána, obecně torpédují V4 a odpor proti výmyslům Brusele, Fiala mluví a neříká nic, ale tlemí se jakoby státnicky. Hlavně držet linii s Bruselí. Někteří asi učůrávají blahem, že nemluví směsí češtiny a slovenštiny. Poslanec Farský si jede na 6-8 měsíců na ideové školení do USA se slovy, že výplatu, tedy naprosto zbytečné náklady nás všech, bude posílat neziskovkám, které už sponzorujeme dotacemi. Asisteni ale budou makat za něj. A v rámci Green Dealu a boje proti CO2 bude na schůze z USA létat.

Vláda dále vymýšlí pracovní karanténu, Covid už asi tolik nedrtí, a Covid pozitivní (na základě antigenních testů), nechť jsou v karanténě v pracovním procesu. Navíc očkujme co nejvíce, než celý covid business skončí. Testů plné sklady, tak je udat. Což jsem zvědav na ty, co se živí rukama, ne sezením v kanceláři, jako vláda, jak budou s tím do teď smrtícím covidem vyžadujícím závěry okresů, lockdowny, izolace a další opatření makat. Očkovat se totiž také stále musí, i když vakcínou proti jiné mutaci, ale je jasné, že když se to objednalo, přece se to nevyleje. A protože kámošů, co chtějí koryta z eráru, je moc, máme tu inflaci nejen peněz, ale i množství politických náměstků, jejichž náplní je netuším co. Asi nějaká forma politruků, aby dohlíželi na rozdělování peněz mezi všechny partaje. Přecejnom nakrmit 5 stran co nebyly u koryta kolik let, je poněkud výzva.

U energií jen zmar a houšť. Že by se řešil levnější nákup např. plynu z Ruska, to ne. My ten ideo boj proti Rusku zkrátka povedeme, ať to stojí občany, co to stojí. My na to totiž máme. Konec konců, platí to lidi a ti tu bandu do vedení státu dostali, takže všechno je cajk...


Takže tu máme tu změnu! A to ještě vlastně nezačali. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit