Home Politika Blog Ty jedině správní politici potřebují ochranu
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Ty jedině správní politici potřebují ochranu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 06 Srpen 2022 17:03

Se zájmem jsem si přečetl, že BIS bude chránit čest Pekarové MPA coby předsedkyně parlamentu a samozřejmě Tchaiwance Vystrčila, předsedu senátu. Jejich znevažování je ohrožení demokratického zřízení. Pokud totiž prohlásíte, že jsou neschopní a všehoschopní, asi se jedná o vyzrazení státního tajemství. To, že partička SPOLU vede stát na hunt je již protistátní názor. Příště Koudelka přijde se zrušením voleb, protože by lidi mohli volit jinak, než si BIS přeje a výsledek by ohrozil lidově demokratické zřízení, pardon, liberální demokracii.

Odkdy se šéf bezpečnostnostní služby vyjadrřuje k politikům a hodnotí jejich práci. Nám může být naprosto jedno, co si myslí nějaký Koudelka. Co si myslet o člověku, který má být především vlastenec a mít odstup od politické reprezentace a zaměřovat se na chladné analýzy dat a fungování mimo záři reflektorů. To Koudelka ne, tu poradí, co učit v dějepise, tu pochválí vybrané politiky, jak to skvěle vedou. A to, že ti chválení politici nepošlou Koudelku do háje je vizitka jejich totální neschopnosti a zbabělosti v politickém boji obhajovat své názory a kroky.

Něco takového nedělala snad ani STB, a to je co říci. Další meta pokořena a evidentně to správným politickým stranám a médiím nevadí. Ostatně co od nich pozitivního čekat. Kdokoli, kdo používá mozek se stává nepřítel státu, přesněji momentálně vládnoucí kliky SPOLU.

Správný ovčan jenom opakuje: "Dvě nohy špatné, čtyři nohy dobré". Tak, jak mu předestírají ta správná média.

Šéf BIS Koudelka v rozhovoru varoval před tzv. pátou kolonou v Česku. „Vzpomeňme si na docela ošklivé útoky na ministra vnitra nebo na ministryni obrany, která dělá velmi odhodlaně a velmi dobře svoji práci. A velmi odvážně, musím říct. Přesto místo poděkování čelí velmi nevybíravým útokům,“ řekl Koudelka a podotkl, že znevažování předsedy Senátu a předsedkyně Poslanecké sněmovny nahlodává „důvěru společnosti ve stát“.

https://echo24.cz/a/SWRVc/neprijatelne-vyhruzky-bis-koudelka-obrana-projevu


Aktualizováno Sobota, 06 Srpen 2022 17:17
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit