Home Politika Blog Demonstrace
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Demonstrace PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 04 Září 2022 04:33

Největší akci, o které ovšem ta správná média prakticky mlčí, byla víkendová demonstrace proti vládě Petra Signaloviče Fialenka, který se stará o všechno možné, jenom ne o ČR. Proto demonstrace měla upozornit vládu, že ČR je pro obyvatele na prvním místě.

Podle Fialy se sešli proruské síly, které jdou proti zájmům ČR. Podle Rakušana účastníci hybridní války. No jasně, každý, kdo nechce platit Němcům statisíce za přeprodávaný plyn, statisíce za elektřinu uměle zdraženou na burze, je proruský trol. Jenom ti správní, eurohujerovití, si nasadí posilující svetr, s láskou v oku pošlou stovky tisíc za energie s vědomím, že nakrmili nejenom Rusko, ale i Němce. A jednou třeba i Ameriku, která tváří v tvář problémům doma omezuje vývoz zkapalněného plynu. USA Evropu nezachrání. Evropská komise by měla Americe nakázat, aby dodávala plyn za cenu, za kterou si to komise bude přát. Když vymyslela strop na nákup plynu z Ruska, který je navíc přepravovaný nejvíce možným ekologickým způsobem, doufám, že cenový strop oznámí po celém světě na veškerý plyn. A pak nastanou světlé zítřky. Komise, EU poslanci a úředníci budou stát v jednom šiku, v záři zapadajícího slunce a eurohujeři jim budou mávat a budou na ne hrdí.

No, že je EU plná blbců už překováná veškerá očekávání. Skoro už to musí porušovat fyzikální zákony.

Že je i Fiala je totální blbec, už ale ukázal prvního září. Dát dětem s proslovem Karafiátovy Broučky, kteří jsou postavení na tom, že se má poslouchat a na konci poslušně zmrznou... Ideální čtení před zimou, na kterou vláda nezajistila plyn a reálně hrozí blackout díky přetížené elektrické síti.

Jinými slovy je nyní vidět, která média ztratila jakýkoli pud sebezáchovy a jedou si jen tu svou notu, kdy každý, kdo nesouhlasí, je ruský agent. Drží vládní směr do úplného sebezničení.  Taková Česká televize, Idnes, Seznam, Novinky... Hřib nechal údajně vypnout webové kamery v centru, aby nebylo vidět, kolik přišlo lidí. Odhaduje se, že to bylo výrazně více, než těch 70tis., o kterých mluví ta správná média. Milion chviliek se násobil aspoň dvěma, protivládní demonstrace se dělí. Václavák je na fotkách plný a pokud je jeho kapacita ke 200.000 protestujících, realita může být více než dvojnásobná. Ale lidé si to sami řeknou a o to míň médiím a vládě budou věřit.

Nepřipomíná vám to rok 89? Tehdy také hlavně neinformovat a protestující ostouzet.

Těším se na prohlášení MPA. Určitě její dutá hlavička vymyslí něco dalšího, než svetr a to se stane hitem internetu. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit