Home Politika Blog Švábové jedni
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Švábové jedni PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 06 Září 2022 16:34

Petr Signalovič Fialenko vyhodnotil demonstraci Česká republika na 1. místě jako sraz ruských švábů, Putinovy páté kolony. Jo, přes 100.000 lidí mu nestojí za to se zamyslet, jaké má tato společnost problémy a všechny je urazí. Je to vyjadřování hlupáka, který jen potvrzuje, že SPOLU je nejhorší vláda snad za celou existenci ČR, ČSSR a ČSR. Absolutní absence pokory i snahy cokoli dělat. Ale aspoň se odkopal dostatečně viditelně. Stejně tak partička, co by do demonstratů střílela, házela je ze skály a podobně. Internet nezapomíná...

To ukrajinské ministerstvo zahraničí má také jasno. Jestlipak už Lipavský poslal protestní nótu za vměšování do vnitřních záležitostí ČR a za napadání práva na shromáždění. To je totiž mantra ukrajinského vedení - všichni je musí podpořit... a ozvat se, že by válka měla skončit je uražení cti Ukrajinců. Nezbývá se zeptat, co čest ukrajinců ve věku odvodu do armády v ČR.

„Odsuzujeme snahu účastníků proruských akcí ospravedlnit válku Ruska proti Ukrajině a urazit čest a důstojnost Ukrajinců, kteří za cenu svého života brání svobodu v Evropě,“ uvedl mluvčí ukrajinského ministerstva zahraničí Oleg Nikolenko.

Zároveň dodal, že sobotní shromáždění podle něj neodráží skutečné nálady v Česku. „Nepochybujeme o solidaritě absolutní většiny… Čechů, kteří stovkám tisíc Ukrajinců poskytli dočasné útočiště.“

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukrajina-kyjev-demonstrace-vaclavske-namesti-fiala-valka-praha.A220905_133145_zahranicni_jhr


Podle amerického vedení je nutné Rusko potrestat. Ideálně, když se rozpadne. Fascinující, když toto prohlašuje stát, který má za sebou statisíce mrtvých civilistů za posledních 20 let a kde se reálně vede diskuze, s jakou pravděpodobností vypukne v USA druhá občanská válka. Počkejme si ještě pár měsíců a uvidíme, jak se předpovědi vyplní.

Z taktického hlediska jsou (Rusové) hloupí, opilí, brutální, nekontrolovatelní, nízké morálky, hrozně vedení a se špatnými operačními směrnicemi. Právě teď v Chersonské oblasti uvázla větší část z 15 000 Rusů severně a západně od řeky Dněpr. Ukrajinci se je pokusí cíleně rozebrat, kousek po kousku,“ popisuje ruské problémy.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-rusko-ukrajina-valka-cherson-generalove-dekolonizace.A220906_105644_zahranicni_jhrKdyž už jsme u těch nových dodavatelů energií. Kde máme demonstrace proti Saudské Arábii, kde řežou ženy bez mužského opatrovníka páskem či holí. Je zajímavé, že to nějaké pobouření nevyvolává. Tolik k pokrytectví západu.

https://tv.idnes.cz/zahranicni/saudska-arabie-zena-zeny-napadeni-mlaceni-hladovka-protest-bitka.V220905_105605_idnestv_vojt

Ještě si připomeňme návštěvu Německého kancléře Scholze, jehož ideou je sebrat státům právo veta, aby se Německu lépe vládlo v EU.

Vtip pro tento den:

Představitelka Velké Británie - foneticky TRUS, a EU Fon LEJN směřují svou podobností k exkrementům. Je to náhoda?
Aktualizováno Úterý, 06 Září 2022 17:08
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit