Home Politika Blog Takové dezinfo od Prymuly
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Takové dezinfo od Prymuly PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 15 Leden 2023 16:25

Vzpomínáte, když paní Peková na začátku Covidu tvrdila, že je to laboratorní záležitost? Jak se na ni pravda a láska sesypala? Profesně ji dehonestovali, uráželi a prohlašovali za konspiračního teoretika. Vrchní covidista Prymula teď přišel s prohlášením, že je to nejspíše únik z laboratoře. Dokonce už ani nechce testovat Čínany, kteří teď covid znovu roznáší po celém světě. Business asi skončil, tak to není potřeba.

Samotný původ koronaviru vidí v čínsko-americkém výzkumu a neúmyslném úniku z laboratoře.
Nejsem pro to, abychom testovali každého z Činy, ale abychom testovali každého, kdo má příznaky a dorazí z Číny do naší země,“ podotkl.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/roman-prymula-epidemiolog-koronavirus-mutace-cina.A230109_151331_domaci_hovo

Ale zaznamenali jste nějakou omluvu? Přišel někdo z tehdejších popíračů laboratorního původu a omluvil se? To ne. Ale na vládě připravují další materiály Krit, aby potírali všechny ty antisystémové živly. Platí staré dobré, že Hoax, nebo dnes dezinformaci a jejich potvrzení dělí jenom nějaký čas. Někdy jsou to dny, někdy měsíce.

Ale čím více vládní představitelé křičí Hoax, nebo dezinformace, tím více si buďte jistí, že lžou a snaží se zakrýt pravdu.

Za těžké, možná už trestné, začíná být považováno mínění, že energetickou krizi vyvolala Evropská unie Green dealem. Vláda samozřejmě ve všem vidí Putina, ale ti, co nemají pamět prvoka si vzpomenou třeba na pád Bohemia Energy měsíce před vpádem Ruska na Ukrajinu. Na potíže lidí, dostat se k jinému dodavateli... Ale možná je to tak, že Putin geniálně navedl Evropskou komisi, aby zničila evropské hospodářství i energetiku. Pacholek jeden.


Ale připomeňme slova Karla Havlíčka Borovského

Za pravdu je různá sazba,

jednou pomník, jindy vazba.

Kdo ji řekne dřív než včas,

tomu pravda zlomí vaz.


„Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz.“

Zdroj: https://citaty.net/autori/karel-havlicek-borovsky/citaty-o-pravde/


„Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz.“ — Karel Havlíček Borovský

Zdroj: https://citaty.net/autori/karel-havlicek-borovsky/citaty-o-pravde/


„Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz.“

Zdroj: https://citaty.net/autori/karel-havlicek-borovsky/citaty-o-pravde/Aktualizováno Neděle, 15 Leden 2023 16:40
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit