Home Politika Blog Glosy 20.4.2024
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Glosy 20.4.2024 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 20 Duben 2024 18:42

Co se stane, když nepolíbíte prsten? Janička, ministryně války, odvolává ředitele Vojenského zpravodajství hned po návštěvě centrály CIA v doprovodu Velkého signalisty Fijaly. No rozlil si to také výroční zprávou, kdy shodil nadúžívání slova dezinformace. To se taky nemůže zapomenout, o čem by pak celá Pětidemolice mluvila, zmizela by jí polovina slovníku.

„Generálu Berounovi letos v říjnu podle smlouvy s českou armádou končí služební závazek a v čele Vojenského zpravodajství už nebude pokračovat,“ uvedl jeden ze zdrojů Blesku. Šéf Vojenského zpravodajství má být údajně odvolán do několika týdnů, smlouva mu ale končí až v říjnu. Ministryně obrany Jana Černochová (ODS) chce údajně ukončit spolupráci s Berounem a jmenovat nového ředitele tajné služby.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/sef-rozvedky-jan-beroun-konci-blesk-ministerstvo-obrany-vojenska-zpravodajska-sluzba.A240419_191303_domaci_zof


Kapitol schválil 60 miliard USD pro Ukrajinu. Otázkou je, jakou budou mít podobu. USA maximálně mohou zvednout svůj dluh, nemají hromady peněz, které by mohly použít. Zřejmě je to poslední boj za udržení petrodolaru. Ale otázkou je, zda nakonec nepůjde většina americkým firmám, které něco pošlou na Ukrajinu. Boj do posledního Ukrajince tak bude pokračovat.


Irácko-Izraelská výměna údajně pokračovala útokem na jaderná zařízení v Iránu. Nikdo zatím nic nepotvrdil. Ale pokud by to byla pravda, může se Irán pokusit zasáhnout Izraelská jaderná zařízení. Oko za oko, zub za zub, a pořád dokola. Izrael zkrátka potřebuje nyní více než kdy jindy pozornost a podporu USA.


Jak všichni rozumní lidé předpokládali, že členové Pětidemolicelžou a lžou, tak nyní se dostal do čela lži pelotonu Vítek Dozimetr Rakušan s výjimkami z migračních kvót. Žádné nejsou a nikdy nebyly. Je vskutku impozantní, jak dokáže pár jedinců škodit celému národu a ten jenom kouká a kouká. Co na to média? Nic.


Převlékač kabátů Pávek, neboli Pepa, pro jiné nejlepčejší prezident Pavel, vyvezl na výročí okupace zbytků Československa (15.4.1938) do Německa Ostatkový korunovační kříž. Přiznám, že nezmám všechny kulturní památky a jejich význam, ale symboličnost tohoto kroku zkrátka nelze pominout.  Když jsou vystaveny korunovační klenoty, je to jednou za mnoho let a lidi stojí fronty a spousta Čechů je nikdy in natura neviděla. Ale v rámci podřízeného postavení není problém např. zmíněný kříž na výročí okupace odvézt. Co na to média? Nic.
Aktualizováno Sobota, 20 Duben 2024 19:00
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit