Home Politika Blog Glosy 18.5.2024
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Glosy 18.5.2024 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 18 Květen 2024 03:57

Robert Fico měl zatracené štěstí, že se ho nepodařilo z pár metrů jeho odpůrci trefit pořádně ani pěti výstřely. I tak je v ohrožení života a těžce raněn. Vynechme absolutní selhání ochranky, která nejenom nechá na chráněnou osobu pětkrát vystřelit z bezprostřední blízkosti, ale ještě jim chráněná osoba spadne na zem.

Útočník zůstal na živu. Jedná se o odpůrce vlády R. Fica, příznivce progresivních sil a společnosti bez násilí. Jak jinak. Tito lidé odsuzují násilé, ale ne ty, co ho páchají ve jménu jejich ideologie. Situace je zřejmě vyhrocením toho, jak progresivisté, což není nic jiného, než dnešní alternativa kovaných komunistů padesátých let neunesli porážku jak v parlamentních, tak prezidentských volbách. Neustálé odsuzování Fica, jak ji nenechají vládnout, atd... Česká vláda se odmítala se slovenskou setkat, místo zvoleného prezidenta si pozvali poraženého progresivistu jako morálního vítěze voleb.

Zkrátka a dobře, pokud nevítězí progesivistické síly - což jsou dnes eurofanatici, green dealisté, lidé z neziskového sektoru, tak vyvolávají "třídní nenávist", až se nějaký jejich příznivce obětuje, že tu černou práci vezme na sebe. Blázen to nebude, akorát už nevydržel ten tlak médií, jaké zlo představuje v demokratických volbách zvolený politiik. Jaké zlo to představuje pro progresivistická média...

Z mé strany nyní čirá spekulace - do jaké míry je ochranka Fica profesionální, a nebo již přesvědčení progresivisté nechali útočníka záměrně na pokoji, ať si Ficovi zanadává, klidně ho poplive, ale unikla jim zbraň. Mimochodem takhle by se projevoval takzvaný deep state.

Deep state není nic jiného, než ideologie prorostlá mocenskými strukturami tak, že ti lidé plní zadání dle svých ideologických představ bez ohledu na to, co by chtěl prosadit demokraticky zvolený politik.

Přejme tedy Ficovi brzké uzdravení a sílu se vypořádat s progresivismem na Slovensku.V Čechách jsme se od LžiFialy dozvěděli, že je předurčen vládnout a dovládnout. Samozřejmě on a morální maják ODS, čuně z Řeporyj, liliově čistý Rakušan a další. A protože samozřejmě nikdy nezvýší daně, tak kromě již provedeného zvýšení daní by rádi přihráli více peněz jejich podporovatelům v České (pětikoaliční) telelevizi a rozhlasu formou zdanění elektronických přístrojů.


Na Ukrajině pokračuje válka. Rusko bych řekl, že metodicky nastartovalo masový mlýnek a udržuje jej v chodu. Ukrajina neustále startuje marketing a nově s americkými raketami zkouší co nejvíce poškodit rafinerie či Krym. Ale tentorkát marketing nevyhraje a Ukrajina dále ztrácí životy ve prospěch planých slibů západu a Rusko přes všechny problémy vede úspěšnou diplomatickou ofenzivu proti kolektivnímu západu a hlavně dolaru.

Pořád jsem přesvdčen, že Ukrajina promrhala šanci a nyní válka nepřestane, dokud nebude Ukrajina vniitrozemský stát. Dle statistik předala česká armáda 60% zbraní Ukrajině. Nejvíce v poměru k obyvatelům ze všech. Máme nejvyšší ceny energie, vysoké daně, upadající zdravotnictví, školství, atd... Kdo z vás to má? Kdo z vás si to může dovolit? No? Máme se až tak dobře, že Rakušan protlačil migrační pakt, abychom museli přijímat migranty, nebo platili ostatním. Lepší pobídku si ekonomičtí migranti nemohli přát.

Stávající pětidemolice by nejraději chytala Ukrajince, ty poslala na frontu a na uvolněné místo dotáhne inženýry a gynekology putující do Evropy.

Je nutné nezapomenout to morální dno, kdy politici pětikoalice řeší, jak vyexpedovat Ukrajince, kteří utekli před válkou, aby je mohli nahnat na Ukrajinu do války proti Rusku. Uprchlíky před válkou vracet do války, protože se jim to hodí. Tohle jsou ty morální majáky. Tohle je ten progresivismus ODS, TOP09,Lidovců, KDU-ČSL a STAN v praxi.


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit