Home Politika Blog Glosy 26.6.2024
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Glosy 26.6.2024 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 26 Červen 2024 18:24

Drobné signály, jak by Lichtenštejnové s podporou KDU chtěi zpět získat majetky, o které přišli díky Benešovým dekretům a které nabyli jako konfiskáty po české šlechtě po Bílé Hoře. Takže se můžeme těšit na více "reklamních" článků. Je to další ukázka Owertonova okna. Ubozí Čecháčci si neumí vládnou a spravovat majetek, ale šlechtici by to dokázali, že...

Vláda Fialového hnusu pokračuje. Fiala se teď navezl do Slováků. Jsa zklamán vítězstvím Fica a Pellegriniho, otravuje vzájemné vztahy. jenže Fiala nepochopil nikdy to, že politika je především jednání s těmi, kteří s námi nesouhlasí.

Jeho nový koník na poli správných a povolených názorů, který pomůže ustanovit vedoucí úlohu Pětikoalice, bohužel plk. Foltýn, perlí. Hází to narativy, kolaboranty zleva zprava. Zkrátka ynteligent.

„Žádnou cenzuru dělat nebudu. Pakliže někdo tvrdí, že ano, tak tímto říkám, že prosazuje ruský narativ, jedná proti zájmům vlastního státu a je kolaborantem současného kremelského režimu proti zájmům České republiky,“ prohlásil ve Sněmovně Foltýn.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/definice-dezinformace-foltyn-rusky-narativ-je-nicemu-neverte-snemovna-strategicka-komunikace.A240624_095013_domaci_kop


Nicméně pořád nevím, jak vyhodnotit Fialenkovy sliby - nezvýšíme daně, snížíme počet úředníků, víme jak na inflaci, budeme proti zákazu spalovacích motorů... Nebo Vítkovo: v migračním paktu je výjimka...  Může se tomu ještě říkat účelová lež a dezinformace? Nebo je to již zakázané a je to proruský narativ a zpochybňování? Zkratka musíme věřit v tuto vládu a plk. Foltýna, jinak se propadneme do Ruska a ruské tajné služby nám zapálí všechny autobusy.

Že tato vláda chce rozložit stát a demokratické principy již ukázala i schválením korespondenční volby. Počítám, že toto projde i přes Senát a nebude to vadit ani tvárnému Ústavnímu soudu. Zkrátka ideálně ať se potvrdí vedoucí úloha Strany. Perličkou je, že a do dění ve státě mají mluvit ti, co tu neplatí daně, nežijí tu a neznají reálie.  Ještě by mohli schválit veřejné volby a kdo nebude volit, jak má, projde uličkou hanby a bude vyhozen z práce, atd... zkrátka staré osvědčené postupy.

Taková parta STANu, např. Ministr Bek dokáže dojit stát, být senátorem a vůbec tam nechodit, být ministrem, užívat si luxusní byt a ještě platit nadstandard za kanceláře. Hodně se mi llíbí ta statistika jeho senátního výkonu, ze 679 hlasování chyběl 520krát. A to se STANu vyplatí.

A protože výchovu obyvatelstva je třeba upevnit, schválili i navýšení televizních a rozhlasových poplatků. 8 miliard je České televizi málo. Redaktoři potřebuí více a více, ono obhajovat tuto vládu stojí více a více úsilí. A taky ten životní styl něco stojí.

Že se blíží volby poznáme snadno. KDU a Jurečka přichází s návrhem zvýšit mzdy státním zaměstnancům a to o 10%. Ale o snížení jejich počtu ani slovo. Máte pochybnosti? To bude asi proruský narativ.

Více a více informací také vyvolává více otázek o zásahu na Filozofické fakultě. Vedení Policie ani Ministerstva Vnitra ale neodstoupí. Věřte státním institucím a Vítkovi. Nejde jinak, když člověk vidí jeho upřímná očka.


Zlrátka a dobře, tato vláda překonává všechy limity a člověku je více a více ke zvracení.





Aktualizováno Čtvrtek, 27 Červen 2024 16:34
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit