Home Politika Volby do PS 2013
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Volby do PS 2013
Jak jsem se mýlil PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 27 Červenec 2015 17:41

Už od mládí jsem si říkal, že člověk by neměl brblat, a měl by se snažit česko-moravskou kotlinu povznésti. Otázka zní jak. Úvaha vyústila ve standardní proces, kterým by byla aktivita v politické straně.

Když jsem přemýšlel, které uskupení by mi bylo bližší, myslel jsem si, že větší prostor pro diskuzi bude ve straně menší. Krátká epizoda se jmenovala členství ve Straně Zelených, než jsem zjistil, že já jako příznivce jaderné energie, jsem členem jinověrné náboženské sekty:) Takže mé členství po čase skončilo. Po více než 10 letech jsem se rozhodl podílet / či se pokusit podílet na veřejném životě v Milovicích. Kandidoval jsem do zastupitelstva jako nezávislý, ale na kandidátce, kterou sestavovala místní Strana Zelených. Přecejenom lokální život je něco trochu jiného. Když se naskytla kandidovat do Poslanecké sněmovny, tak jsem jí využil. Chtěl jsem si to zkusit:) A protože vyznávám, že "koho chleba jíš, toho píseň zpívej", stal jsem se podruhé (a naposled) členem Strany Zelených. Nakonec jsem v roce 2014 vystoupil a mám čistý stůl.

V čem vidím největší problém? V současném pojetí multikulturalismu jako náboženství a vysávání státních peněz neziskovými organizacemi, které problémy vytváří, aby je mohly následně za peníze občanů řešit. Dospěl jsem zkrátka do bodu, že nejsem kompatibilní s věroukou a náboženstvím Strany Zelených. The End.

Takže teď přemýšlím, ve které straně jsou rozumní lidé, kteří se netřepou jenom na erární peníze a kde se dá diskutovat. Kdyby měl někdo tip, dejte vědět:)Aktualizováno Neděle, 30 Srpen 2015 17:46
 
Co považuji za důležité? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zdeněk Jobánek   
Úterý, 15 Říjen 2013 04:46

Rád bych popsal motivy, které mě vedly k tomu, že jsem se rozhodl kandidovat. Byť 30. místo kandidátky Strany zelených neskýtá velkou pravděpodobnost úspěchu, spíše se limitně blíží k nule.

Nicméně i tak to považuji za gesto, kterým chci vyjádřit, že mi osud našeho státu a nás všech mi není ukradený a že jsem připraven se podílet na změnách k lepšímu.

Program politických stran je plný kompromisů, nestane se, že byste s každým bodem souhlasili. Hledáte, který program Vám nejvíce vyhovuje jako celek.

Co považuji obecně za důležité?

 

Aktualizováno Úterý, 15 Říjen 2013 05:22
 
Volby 2013: Představení se PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zdeněk Jobánek   
Pondělí, 16 Září 2013 15:31

Rád bych se představil svým potenciálním voličům. Je jistě příjemnější dát svůj hlas někomu, koho třeba denně potkáváte, než některému ze současných mainstreamových poslanců žijících v bublině.

Aktualizováno Pondělí, 16 Září 2013 16:04
 
Ing. Zdeněk Jobánek - kandidát ve volbách do poslanecké sněmovny, 2013 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 13 Září 2013 16:45

Rozhodl jsem se v říjnových mimořádných volbách do poslanecké kandidovat za Stranu zelených ve středočeském kraji. V následujících dnech zveřejním pár blogů, proč jsem se tak rozhodl:)

Aktualizováno Neděle, 15 Září 2013 18:16