Home Politika
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Blog
Výročí okupace Čech Německem - březen 1939 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 14 Březen 2019 06:12

Je to 80 let, kdy Německo začalo okupovat okleštěný zbytek Čech, Moravy a Slezka a zřídilo Protektorát Čechy a Morava. Ve stejné době se osamostatnil Slovenský štát.
 
Legendary: My nevnímáme nic, my přece konáme. PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 13 Březen 2019 05:47

Vřele doporučuji přečíst si rozhovor s Vrchním státním zástupcem p. Ištvánem a také komentář od p. Půra.

Celý rozhovor je poměrně bizardní a rozhodně si neodnesete dojem, že Vrchní státní zastupitelství jedná profesionálně a odpovědně. To, v jakém stavu je kauza Nagyová / Nečas po tolika letech svědčí o českém soudnictví vč. Státního zastupitelství a jeho práci mnohé.

Části rozhovoru se jistě stanou legendárními hláškami, minimálně část níže má velmi dobře nakročeno.

"Když vezmete kauzu Jany Nečasové jako celek, je aktuální stav pro vás úspěch? Jak to vnímáte?
My nevnímáme nic, my přece konáme."

Hned se mi vybavilo přísloví, o kterém p. Ištván neslyšel, nebo se jím rozhodně neřídí: "Dvakrát měř, jednou řež". Případně ještě citát p. Wericha "Kolikrát jsme se už přesvědčili, že kde stranický blb, tam je vždy nebezpečno. A aktivní blbec — ten je horší než cizí, případně i třídní nepřítel."

Nicméně doporučuji udělat si názor sám a rozhovor i komentář si přečíst.


Linky:

https://www.info.cz/nazory/pur-slova-statniho-zastupce-istvana-podlamuji-viru-verejnosti-ve-spravedlnost-40826.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ivo-istvan-vrchni-statni-zastupitelstvi-olomouc-kauza-kapsch-kauza-brno-stred_1903120631_ogo


Aktualizováno Středa, 13 Březen 2019 05:58
 
Výročí vstupu do NATO PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 12 Březen 2019 16:44

Dnes je výročí 20 let vstupu do NATO. Nevzpomněl jsem si, hlásili to v metru. Jedete metrem a nějaký zástupce města vám v hlášení připomíná toto výročí a jak je to skvělé. Na vyvěšování vlaječek zatím nedošlo. Nicméně je dobré se na to podívat po těch letech bez ideologických brýlí.


Aktualizováno Čtvrtek, 14 Březen 2019 06:10
 
Nebezpečí číhá i z východu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 07 Březen 2019 06:24

Již delší dobu se píše o tom, že vzrůstá počet muslimů v Rusku. Ať se nám to líbí nebo ne, Ruská federace je multinárodnostní sekulární stát, který vážou pohromadě pravoslavní Rusové. Připomeňme, že je to také stát světově největší, s obrovským nerostným bohatstvím. Je to také jaderná velmoc.

V tuto chvíli jsou na Rusko uvalené sankce a většina populace žije v evropské části Ruska. Celá Sibiř je velmi řídce osídlena. Už nyní začíná být vystavena tlaku Čínanů, kteří ji sice nevlastní, ale již ji drancují, aniž by z toho Rusko něco mělo.

Představme si situaci, kdy za 30 let, tedy zanedlouho, bude v Rusku 30% muslimů a ubude ruské pojivo. Pořád to bude jaderná velmoc, pořád to bude stát s nerostným bohatstvím vč. ropy a plynu.

Je nutné si uvědomit, že velmi krátkozraká politika západu Rusko izolovat, ponižovat a ideálně zničit povede přesně k tomu, že se Rusko stane nejenom nepřítelem, ale muslimským nepřítelem a evropská civilizace a její zbytky budou zničeny.

Zdá se vám to nemožné? Podíejte se na dnešní Londýn,  Paříž, nebo Malmo. Jsou evropané schopni ustát tlak muslimů ze všech stran? Nejsou.

https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/rusko-a-okoli/tretina-obyvatel-ruska-budou-muslimove-pronesl-duchovni_515967.html


Aktualizováno Čtvrtek, 07 Březen 2019 06:34
 
Zahraniční politika - hlavně nehájit naše zájmy PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 13 Únor 2019 06:01

Co slovo, to perla. Petříček zajel do Norska a místo aby hájil české zájmy, tak se Norům klaněl za Norské fondy. Fondy, ze kterých žijí hlavně multi-kulti neziskovky, jejichž zájmy jsou přesně proti zájmům českých obyvatel. Že se Norsko podobá kradením dětí nacistickému Německu s programem Lebensborn přešel, tento problém asi neexistuje. Zde přesně platí, "koho chleba jíš, toho píseň zpívej". Holt Norové díky ropě mají zatím peněz dost a jsou povinní státům EU platit za přístup na trh. A vůbec bych se nedivil, kdyby Petříčkovi a lidem z jeho okolí něco z fondů kapalo.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/497187-petricek-jednal-v-norsku-o-detech-michalakove.html

Update:

Poláci situaci v Norsku vidí jinak a poskytly Norce, které hrozilo odebrání dítěte, azyl. Tomu se říká suverenní zahraniční politika.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/polsko-norka-barnevernet-azyl-dcera.A190214_002754_zahranicni_remy
Aktualizováno Čtvrtek, 14 Únor 2019 05:10
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

Strana 8 z 35