Home Politika
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Blog
A bumážku máte? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 26 Červenec 2021 04:16

Před pár dny proběhlo médii, že ve Francii chtějí udělat takové podmínky, že neočkovaní proti Covidu budou mít život velmi těžký, plný restrikcí, pokut, nemožnosti si nakoupit v obchodních domech a podobně. Izolaci a život na hovno slibuje francouzská vláda nenaočkovaným... Následně vypukly statisícové protesty, o kterých se z našich veřejnoprávních médií moc nedozvíte. Obecně všude rostou restrikce proti neočkovaným. Nikoli nemocným, ale obecně zdravým lidem, kteří nejsou očkovaní proti některé z mutací Covidu, nebo lidem, kteří nemoc prodělali, ale nenechali se ještě navíc očkovat.

Jenomže my jsme se dostali do zcela bezprecedentní situace, kdy se lidé neočkují proto, aby byli zdraví. Ale proto, aby získali nějaké potvrzení, které nemá s medicínou nic společného. Proto, aby získali jakési výhody či aby nemuseli v budoucnu platit za testy a tak dále. A najednou řešíme, že lidem ani hrozba nežádoucích účinků tolik nevadí a chtějí to mít takzvaně z krku. A to už není medicínský problém, to je sociologický problém.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/misto-ockovani-mohou-stacit-protilatky-po-nemoci-tvrdi-imunolog-40367050

Kolik lidí a jejich dětí se očkuje jen proto, že už je to nebaví. A jaké budou následky více dávek na lidi, kteří nemoc prodělali? A pomůže vůbec očkovat se dvěma dávkami stávajících vakcín, pokud je Covid opravdu přenosný z člověka na zvíře a zpět a bude tak neustále mutovat? Stejně tak lidé neustále cestují a vozí si mutace sem a tam. To bude celý (dříve) rozvinutý svět v křeči, očkovat lidi jednou dávkou (experimentálních) vakcín za druhou bez toho, že by se skutečně medicinsky zkoumalo, zda to pomáhá a kde je hranice, kdy očkování může škodit? Jako například očkovat lidi, kteří nemoc prodělali? Nebo cpát vakcínu do dětí, který mají větší naději na mírný průběh nemoci, než na reakci na očkování?

Do toho stálá masírka

V polovině tohoto týdne nastane zlomový den pro všechny rodiče, kteří chtějí nechat plně očkovat svoje děti proti covidu ještě před začátkem školního roku. Kdo to stihne, vyhne se povinnému testování a také ušetří na testech. Získat volný termín však není snadné.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/deti-ockovani-covid-skola-testovani-korona.A210725_181629_domaci_albe?zdroj=top

Je bohužel vidět, jak bylo celosvětově covidu využito k šíření totalitních myšlenek. Člověk již nemá být svobodný, je nutné jej kontrolovat a omezovat.  Pokud nejedná a nemyslí s představou svého politického vedení, je třeba jej izolovat a dříve či později zničit. Žádné pracovní tábory jako za komunismu.

Kontrola se začne promírat do každodenních činností. Podle EU vás bude kontrolovat i auto, zda nepřekračujete rychlost:

Výrobci automobilů budou muset v příštím roce do aut prodávaných v EU montovat až devět nových bezpečnostních prvků. Tím nejzásadnějším je ovšem inteligentní omezovač rychlosti ISA (Intelligent Speed Assist). Ten bude muset spolupracovat nejen s GPS, ale také s kamerou, aby umělo rozpoznávat dopravní značky. Jde o sofistikovaný, tedy drahý systém. ... Systém bude zpočátku možné deaktivovat tak, aby si řidič za svoji rychlost odpovídal sám, ale později (doba není specifikována) by takovou možnost už mít neměl.

Zdroj : https://auto-mania.cz/nova-auta-opet-zdrazi-v-roce-2022-budou-mit-povinne-automaticky-inteligentni-omezovac-rychlosti/ 
Politické procesy začaly již i v Čechách PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 17 Červen 2021 19:13

Čekal jsem pár dní, zda se v hlavních médiích objeví něco o Walteru Kraftovi, který byl nyní pravomocně odsouzen k pobytu za mřížemi za to, že napsal svůj názor na migraci. Nepíše se tedy kolik let, ale postupně se to někde objeví. UPDATE 21.6.: tak prý dostal pokutu a záznam do rejstříku.

Odcituji ze stránek Petra Hampla aktualitu z 15.6.2021 (https://www.petrhampl.com/aktuality/):

"Městský soud v Praze dnes potvrdil rozsudek nad Walterem Kraftem. Je tak otevřena cesta k trestnímu stíhání, Hampla, Kurase, Tomského, Kechlibara, Kovářové, Samkové, Kellera, Vondrušky a desítek dalších.

Nepředstavujte si žádné emotivní soudní jednání. Walterovi prostě přečetli připravený rozsudek. Moje shrnutí:

1) Předsedkyně senátu se odvolávala na rozsudky Evropského soudu pro lidská práva. Je pravda, že tam už dávno neztrácejí s lidskými právy původních obyvatel Evropy čas.

2) Dále bylo konstatováno, že pokud prokurátor nabyde subjektivního pocitu, že nějaký projev je nenávistný, je to dostatečný základ pro odsouzení.

3) Dokazování je v takovém případě nadbytečné. Dokazovat se může, zda to obžalovaný opravdu napsal. Ale ohledně nenávistnosti či nebezpečnosti textu není co řešit. Pocit prokurátora stačí.

4) Přítomný státní zástupce vyjádřil názor, že požadovat, aby armáda při ochraně hranic používala vojenské zbraně, takový požadavek má být sám o sobě trestán.

5) Walterův obhájce Petr Holý správně poznamenal, že od této chvíle může být odsouzen kdokoliv kdykoliv za jakýkoliv text. Stačí, aby se našel aspoň jeden státní zástupce, který prohlásí, že mu to připadá nenávistné."


Pokud ještě pořád netušíte, zkuste https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Michal-Walter-Kraft-Soud-me-odsoudil-za-neco-co-jsem-nerekl-Ucebnicova-totalita-637046

Walter Kraft: "V některých ze svých textů jsem totiž vyslovil názor, že přesun Afriky a Blízkého východu do Evropy pravděpodobně přinese Evropanům jenom násilí a bídu a nedá se vyloučit, že i definitivní zkázu. Dále jsem uvedl, že organizované, hromadné, či dokonce násilné překračování státní hranice cizího státu se dá považovat za válečný akt, že v takovém případě jsou bezpečnostní složky daného státu povinné tomuto jednání zabránit, a že pro tento účel se mnohem více hodí použití střelných zbraní, než například automatu na zmrzlinu. Ano, všechny tyto věci si opravdu myslím. Uznávám ale, že je možné, že se mýlím.

Protože nejsem dostatečně progresivní a neovládám double-thnking a double-speech, takže pokud se nemám morálně rozpadnout, nezbývá mi, než se zamyslet nad tím, jak je možné, že nás od rána do večera krmí Běloruskem, Navalným a kde čím, hlavně bojujme za lidská práva a svobodu po celém světě, ale doma špína a svrab. Politické procesy tu již běží a ticho po pěšině.

Za napsaný názor, se kterým navíc bude souhlasit přes 90% obyvatel Čech, se jde do vězení. Pěkně potichu, média mlčí, politici mlčí, a lidi, ty taky mlčí. Jednak je to názor proti neoliberálnímu proudu na migraci, druhak média ovládají aktivisté a jejich příznivci. To samé se přelilo do soudů, státních zastupitelství a úřadů. Lidé zatím spí, protože si neuvědomují, co se děje. Ústava a právo svobody nejen projevu již  platí jen pro někoho. Ano, máme svobodu projevu, ale ne již svobodu po projevu.


Vraťmě se k multikulturalismu a migraci.

Zkuste na světě najít existující funkční stát, kde vedle sebe v míru a klidu existuje několik etnik, kdy jedno etnikum přišlo na území druhého etnika, všichni se sžili a funguje to. Hledejte, já nenašel.

Multietnické jsou například Spojené státy. Ale příchod Evropanů vedl k likvidaci (přímo můžeme říci genocidě) velké části původního obyvatelstva jak přenosem nemocí, tak násilím. A nyní BLM a antibílý rasismus rozkládá USA až k hranici občanské války.

Za největší multietnický stát lze rozlohou považovat Rusko, kde je spousta národů přes Sibiř po Kavkaz. Málokdo si pestrost Ruska z tohoto pohledu uvědomuje. Potom je zajímavá Indie. V principu je ale koexistence více etnik v jednom státě problematická - vzpomeňme např. africké Tutsie a Hůty a genocidu ve Rwandě. V Evropě na etnickém principu probíhaly balkánské války.

Ale diskutovat na téma multikulturalismu a soužití etnik se může stát snadno napadnutelné na základě toho, že to někdo prohlásí za nenávist. Čím větší tupec a "lobotomik", tím méně argumentů a naopak více nenávisti k jiným "nesprávným" názorům. V podstatě se vracíme se ke středověkým čarodějnickým procesům.

A v těchto procesech nikdo neví, kdy na něj přijde řada. A taky není jasné, kdy se karta obrátí. Historie má tu vlastnosti, že se neustále mění a vše, co jde proti podstatě lidí se dlouze neudrží.

Osobně se domnívám, že by měl dát prezident Kraftovi milost a celý proces by měl být pžezkoumán a vyvozením osobní odpovědnosti na straně státních orgánů. Protože svoboda buď je, nebo není. Nejde mít půl svobody, diskutovat jenom o něčem a jenom podle notiček aktivistů.


Aktualizováno Pondělí, 21 Červen 2021 16:13
 
Nahoře huj, dole fuj PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 27 Květen 2021 16:27

Zase se ukázalo v plné nahotě, že je podstatný rozdíl, co politikové říkají, a co ve skutečnosti dělají. Také, že co je dovoleno pánovi, není dovoleno kmánovi:) Rozjel jsem se skoro jako teta Kateřina v Saturninovi.

Řeč je o poslanci Ferim, který proslul rvačkou na Moravě, kdy se z toho snažil udělat rasistický čin, pokud by to pomohlo kariéře. V dnešních dnech se navíc ukazuje, že ani obtěžování dívek mu není vůbec cizí. Navíc má plnou podporu donchuana Schwarzenberga, podle kterého je to naprosto normální. Podpora Czernina do toho také zapadá. A takhle si tu žijeme...

"A co je sexuální obtěžování? Že 25letý kluk se snaží holku dostat do postele a opačně bylo vždy považováno za normální. Tak prosím nebuďme pokrytci,“ komentoval Schwarzenberg."

Ano, je to otázka míry etiky, vkusu a slušnosti každého. Podle popisu to vypadá, že se zaměřoval na holky, které dorazily z venkova a menších měst do Prahy a stávaly se obětmi jeho sexuálních avantýr. Uvidíme, zda Policie něco vyšetří a zda nakonec neskončí v šatlavě. Hezké světlo to vrhlo i na Univerzitu Karlovu a Právnickou fakultu, kde se o problému s Ferim vědělo, ale nikdo nic nedělal. Prý to nebylo nezákonné.

Jenže ono je to jednoduché. Žijeme v době, kdy politici a všechni aktivisti jsou největší pokrytci a právo a spravedlnost musí ustoupit multikulturalismu a právu minorit. Káží o morálce, ale sami žádnou nemají.

Máme tady mladého politika, míšence, hvězdu sociíálních a dalších médií, kterému by prošlo skoro vše... A co více, ti co toto hlásají si uvědomují, že se jich to vlastně netýká. Biden také ve volbách v USA měl stoprocentní ochranu médií. Proti němu nemohlo zaznít jediné slovo, které by jej mohlo poškodit. Hlavně jej podržet a protlačit.

Takže si tu Feri několik let lovil mezi mladými holkami, které se nejspíše dodnes stydí, jak byly blbé, že mu naběhly. Ostatní okolo zakrývali oči, i to jsou morální mrzáci.

Ale co z toho plyne pro lidi? Podstatné je sledovat činy politiků a pěstovat skepsi k jejich konání.


Zdroje:

https://echo24.cz/a/SKEE6/schwarzenberg-haji-obvinovaneho-feriho-je-to-normalni-nebudme-pokrytci


Aktualizováno Čtvrtek, 27 Květen 2021 16:56
 
Role BIS ve Vrbětické aféře PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 22 Duben 2021 18:14

Dle mého názoru je zajímavá v celé vrbětické záležitosti role BIS. Vše se totiž neustále děje v rovině podezření a BIS se evidentně aktivně podílí na přilévání oleje do ohně. Jinak by se její ředitel Koudelka nevyjadřoval k vyhoštění Rusů a nechválil vládu. Např. zde.Co je to za vladu, která si nechá BIS takto přerůst přes hlavu. A ocenění Koudelky ze strany CIA také nesvědčí o tom, že největší Koudelkův zájem je Česká republika.

Kdybychom se bavili o trestním řízení, měla by platit presumce neviny a obvinění Rusů je tak bohužel po 7 letech spíše trapné, že celý státní aparát vč. bezpečnostních složek čeká na chvíli, kdy to vypadá, že by Rosatom mohl jít do výběrového řízení a v tu chvíli tu máme podezření... Podezření... Politici a ostatní mluví o víře v kvality BIS, o tom, že by si přece nevymýšleli... víra, to je náboženství. To je nezájem o důkazy a fakta.

Organizace jako je BIS, která má zajišťovat informace, se stává aktivním hráčem s nejasnými zájmy, která dramaticky ovlivňuje zahraniční politiku, hospodářskou politiku a bez jakékoli odpovědnosti. 
Pat a Mat zasahují ve Vrběticích PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 18 Duben 2021 04:08

Načasování této operetky je poněkud zvláštní. Lidem je předložen příběh, jak Pat a Mat, agenti zahraniční zpravodajské služby, jsou super hrdinové, kteří jezdí po světě a plní úkoly. Tu přijedou otrávit Skripala nejjedovatějším jedem, ale ten přežije. Tu se přihlásí na prohlídku muničáku, zapíší se do knihy návštěv a nedlouho poté muničák vyletí do luftu. A ne jednou, po pár měsících ještě jednou. Asi jsou dva odložené výbuchy efektivnější. Co když ještě shodili Bidena ze schodů do letadla, a nebo upravují jeho videa tak, že vypadá jako stařeček s alzaimerem?

A načasování? Z českého pohledu, kdy tu byl týdny lockdown, Babiš, Hamáček a spol utratili za poslední rok stovky miliard, očkování nejde a volby se blíží... Na co šáhnou, to je v háji. Buzerace lidí už nefunguje...Pak tu máme dostavbu jaderných elektráren, další stovky miliard a Rusové mají asi technicky nejlepší projekt. AlHamajdo, Bábo, co s tím? Boudou té volbé a co když to neumíme otočit jak v těch státech za louží, že?

Z NATO pohledu tu máme zájem o další proxy válku proti Rusku. USA potřebují podpořit a role užitečných idiotů je asi to jediné, co česká vláda zvládne. Takže chceme asi bojovat s Ruskem do posledního ukrajince.  Navíc za poslední kšeft, kdy chceme nakoupit moderní americké vrtulníky, Ministerstvo obrany dostane pokutu za chyby ve výběrovém procesu půl miliardy a americká pěchota jako skoro jediný uživatel, kurňa proč, 20% těchto vrtulníků vyřadí.... Kurňa borci, nemohli chvíli počkat...

Podívejme se i na politickou scénu a neschopnou opozici. 7 let po události vytáhne Babiš obvinění, že máme podezření, že Rusové stojí za Vrbětickým výbuchem. Podezření. A to celých 7 let nikdo nezkontroloval návštěvní knihu, což je podle všeho jediné vodítko? Ale všichni včetně opozice se staví do linie rusobijců, a Babiš i Hamáček jsou nyní hrdinové. Opozice hýká blahem.

Samozřejmě, pokud se západ jako celek rozpadá, nefunguje státní správa, nefunguje ani objednání a dodání vakcín proti covidu, všichni se zadlužují, frčí BLM a při pohřbu prince Philipa padne dotaz, zda tam není moc bílo, tak se takové balonky společného nepřítele hodí. Ostatně větší trest je na západě za nedokázanou nadávku, než za rozbití a frakturu lebky - viz fotbal.

EU také moc neválí, samá buzerace, zákazy, vše pro vládu menšin a neziskovek... To také na východě oblibu nezískává. Na západě jsou lidí stádnější, tam to frčí lépe.

Takže vidíme, jak moc všichni potřebují vnějšího nepřítele, aby odvedli pozornost, případně aby utáhli ještě více kohoutky svobod.

A pokud by náhodou Pat a Mat ten výbuch zajistili, měl Babiš předstoupit ne s podezřením, ale neprůstřenými důkazy a ne s touho chabou pohádkou, která ale na čas zabaví rusobijce a sníží tlak na zcela viditelnou neschopnost stávající vlády. Ale to se nestalo a nestane. Měli 7 let na najití důkazů a nestačilo to.Aktualizováno Neděle, 18 Duben 2021 04:38
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

Strana 10 z 45