Home Politika Blog Proč západní civilizace upadá?
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Proč západní civilizace upadá? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 01 Září 2017 17:18

Málokdo si uvědomuje, že každá civilizace prochází výkyvy. Nikdy to není nekončící cesta vzhůru. My bychom nyní měli mít obavu, kam směřuje západní civilizace a kdy se západní Evropa (myšleno od Německa na západ) změní tak, že s původní civilizací postavenou na antických základech, bude mít pramálo společného. Že to není planá obava, na to stačí připomenout, kam se poděla římská civilizace a na kolik století se vývoj nejen zastavil, ale vrátil zpět. Kam se poděly akvadukty, filozofové,... Není jediná záruka, že se to nestane i té naší civilizaci. A stačí jenom, když společnost zleniví a přestane chránit své hodnoty. Přežije ten agresivnější.

Začalo to multikulturalismem a politickou korektností, zejména vůči muslimům. Ono se stačí podívat, jak média masírují lid. Pár ukázek z dnešních dní.

Británie

Bělošské malé dítě (5let) dají do ortodoxní muslimské rodiny na výchovu. Zde link obhajující, proč se tak stalo: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/447974-vira-neni-podstatna-radnice-v-londyne-haji-svereni-krestanske-divky-muslimskym-pestounum.htm. 

Bohužel už se nepíše nic o etnickém složení dané radnice, protože přesně tam bude problém. V dané londýnské čtvrti Tower Hamlets je již téměř 50% muslimů!!! Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/394199-v-britanii-jsou-uz-pres-tri-miliony-muslimu.html . Lze tedy předpokládat, že to není tak, že víra není podstatná, ale v tomto případě spíše rozhodující a jedná se o záměr převýchovy k muslimské víře.

Evropa+Čechy

Lidl odmazává z kostelů kříže, prý v rámci náboženské neutrality. Proč si tedy dává křesťanské kostely do letáku? A přesně to odmazání je politicky motivované a rozhodně není nábožensky neutrální. Odmazal by Lidl půlměsíc z mešit? Těžko, takže pokrytectví nejhrubšího kalibru. Opravdu chcete u někoho takového nakupovat?  http://zpravy.idnes.cz/lidl-recky-tyden-krize-letak-nabozenska-neutralita-fxm-/zahranicni.aspx?c=A170901_150248_zahranicni_fer

Čechy

O tom, jak je kritické myšlení a zejména cokoli neadorující islám potlačováno již i na akademické půdě - http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Psal-vedeckou-praci-o-spojeni-islamu-s-nasilim-a-terorismem-a-toto-se-mu-pak-stalo-na-univerzite-Autor-hovori-o-sve-otresne-zkusenosti-a-cenzure-na-vysokych-skolach-502120


Ne, není to náhoda. Evropské národy jsou pod tlakem islamizace, často vedené naivními multikulturalisty, kteří páchají obrovské zlo, zatímco si myslí, jak činí dobro. Ne nadarmo se říká, že cesta do pekla je dlážděna nejlepšími úmysly. Tímto tempem dospějeme my, jako Česká republika, během pár let na historickou křižovatku. Británie, Švédsko, Francie a státy se silnou muslimskou populací ji již minuly a zřejmě se nikdy nevrátí tam, kde bývaly. Tedy jako sekulární státy odlišující náboženství od vedení státu. Turecko pod tlakem EU omezilo armádu, která chránila sekulární podobu státu. Dnes se Turecko silně proislámsky radikalizuje. Německo na křižovatce stojí, s miliony Turků a uprchlíků na svém území a na dávkách, ale zřejmě odbočí stejným směrem.

Je na nás, abychom se zachovali jinak. Máme volbu.Aktualizováno Pátek, 01 Září 2017 18:19
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit