Home Politika Blog Jak je předvídatelné právo a soudy v ČR? Nijak
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Jak je předvídatelné právo a soudy v ČR? Nijak PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 04 Červen 2020 09:44

Během pár dní se nám tu sešly výsledky dvou kauz.


V jedné africký migrant z Mali, který zavítal bez nějakého omezení do Čech znásilní u Litoměřic 16 letou dívku, ukradne jí telefon a dostane trest 24 měsíců, naproti tomu nějaký chlap,  bezdomovec v Ústí, ukradne koblihy a dostane trest 26 měsíců. Je vidět, že se posouváme směrem k muslimským zemím, kdy má kobliha asi větší cenu, než dívka.

Ano, můžeme spekulovat, že chlap kradl opakovaně, byl nouzový stav, a kde co, ale ve výsledku je tu trest za drobné krádeže versus znásilnění nezletilé dívky. Trest a právo má být předvídatelné a trest má být odpovídající jak nebezpečnosti, tak má odstrašovat. Co si z tohoto odnese občan, který platí daně?

Jestli je migrant nemocen, nebo to jen hraje... Je jasné, že statisíce migrantů od Afganistánu, přes Bangladéš a půlku Afriky ve věku kolem 20 a naplněných testosteronem chtějí své potřeby ukojit. Nebylo by tedy od věci, aby na to pamatovaly ty, které s nimi soucítí a rády by je pozvaly k nám, tzv. vítačky, a pomohly jim jejich tužby vlastním nasazením naplnit. To je to pravé nasazení, ne jen debatovat u kafíčka.


„Jsem bezdomovec, nemohu sehnat práci a došly mi všechny úspory. Jedl jsem stále jen suché rohlíky,“ citovaly muže Novinky.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/plzensky-soud-odsoudil-muze-za-kradez-sladkosti-k-26-mesicum-ve-vezeni_2005291345_ada


"Okresní soud v Litoměřicích poslal ve čtvrtek na dva roky do vězení Abdallaha Ibrahima Dialla za znásilnění nezletilé dívky na Litoměřicku. Muž je psychicky nemocný, soud mu nařídil ústavní léčbu. ....Obžalovaný se prý narodil v Libyi, občanství má malijské. Do Evropy se pokoušel dostat přes Středozemní moře údajně již dříve. Ve vodě strávil tři dny a pak se vrátil do Libye. Tam byl ve vězení."

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/za-znasilneni-divky-na-litomericku-dostal-african-dva-roky-vezeni-40326481


Aktualizováno Čtvrtek, 04 Červen 2020 10:11
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit