Home Politika Blog USA na prahu občanské války?
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

USA na prahu občanské války? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 06 Červenec 2020 16:33

V českém mainstreamu se nehodí úplně psát, že se hnutí BLM nechalo vzniknout ozbrojeným frakcím, které touží po násilném konfliktu. Jedno z videí je např. u článku https://echo24.cz/a/StZJS/video-cernosska-milice-zada-zborit-nejvetsi-svatyni-bile-nadvlady. Část černochů zkrátka chce konflikt, a neváhají zastřelit i děti (Atlanta, viz: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Osmileta-cernosska-divka-zavrazdena-bojovniky-za-prava-cernochu-Starostka-zuri-muze-ji-to-zkazit-ambice-na-Bily-dum-629713. Podstatné je, že zaznívají argumenty ze strany černochů, že zabili svou vlastní. Takto vypadá etnický konflikt, kdy útok jednoho etnika na druhé je v pořádku, ale do vlastních se kopat nemá.

Policie se v USA již bojí zasahovat, protože každý bělošský policista bude hned obviněn z rasismu a nikdo se za něj nepostaví. Takto eroduje státní moc, kdy stát není ochoten zajistit bezpečnost části, zatím ještě nadpoloviční, obyvatelstva. Z bělochů se začíná stávat lovná zvěř, kdy je možné na ně útočit beztrestně. Jsou k nalezení videa, jak černoši brutálně kopou do ležího bělocha a není to vyjímečná situace.  Začíná se projevovat i rozdíl mezi městy a venkovem, kdy v městech je situace mnohem horší a nejhorší situace bývá v městech, kde vládnou Demokraté.

Amerika se mění a pokud se píše, že např. v Chicagu během protestů zemřelo zastřelením 17 lidí vč. 2 dětí, je to varovný signál. Kolébka moderní demokracie nyní svrhává sochy svých zakladatelů a znát svou historii se nenosí. Stejně tak mít jakýkoli názor, že třeba záleží na všech životech, ne jen na těch černošských. Být běloch je pro některé něco jako stigma, lidi, které je potřeba vyhubit. A média těmto úchylům dávají mediální prostor a posouvají tak tzv. Overtonovo okno tak, že se blíží nutný konflikt.

Nejsem znalec USA, ale kladu si otázku, co asijské či hispánské obyvatelsvo? Nechá se také vydírat černochy?

Situace v USA bude mít dopad i na Evropu a nás. Jednak tuto barevnou revoluci nějakým způsobem můžou exportovat, případně tak ukáží radikálním souvěrcům, že konflikt možný je a je možné jej i vyhrát, protože státy se za své původní obyvatelsko nepostaví. Ale také se změní priority americké vlády a z pohledu vývozu demokracie a s tím spojené projekce svých zájmů, což byla obvyklá praktika amerických vlád. Nyní už nemají USA vůbec žádný aspoň trochu odůvodnitelný mandát.

Aktualizováno Pondělí, 06 Červenec 2020 17:08
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit