Home Politika Blog Ztracená Francie
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Ztracená Francie PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 29 Říjen 2020 18:53

Útoky muslimů se stávají novodobým francouzským folklorem, včetně toho, že útočník řeže obětem hlavy. Učitel, lidé v kostele,... jednou Čečenec, dnes Tunisan. Vše zřejmě ekonomičtí migranti, vše muslimové ve věku kolem 20 let.

Francie je svým způsobem ztracena. Postupně se podvoluje a zvyká si. Když si člověk slepí několik  zdrojů, tak se ukáže, že útok v Nice (3 mrtví, uříznutá hlava starší paní) proběhl v centru města. Policie se dostavila na místo po 10 minutách. Po divoké střelbě policie byl vrah postřelen, tedy zraněný převezen do nemocnice.

Nebude nadsázka, když jediné, co se ve Francii stane, bude několik proslovů, nějaká ta minuta ticha, možná dojde i na rozsvícení Eiffelovy věže... Jenže to nebude stačit, protože muslimové vedou něco jako svatou válku a vše jiného, než tvrdý odpor, považují za slabost. Důvody se vždy najdou, nejlépe v historii, kdy se vyberou jenom určité momenty. Např. že křestané bojovali s muslimy a miliony jich zabily. Ano, a muslimové bojovali s křesťany a miliony jich zabili a nebo vzali do otroctví.

To je přesně logika z níže uvedeného článku na Novinkách "To expremiér Malajsie Mahathir Mohamad na Twitteru napsal, že muslimové mají právo zabít miliony Francouzů, za což sklidil kritiku."

Ale připomeňme si ještě, co se stalo, když zaútočil Australan na Novém Zélandu na lidi v mešitě... Následovalo globální odzbrojení lidí na Novém Zélandu.


Články o útoku v Nice:

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nice-francie-utok-kostel-obeti-mlada-zena-kostelnik-a-verici.A201029_152756_zahranicni_kha

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/muslimove-maji-pravo-zabijet-miliony-francouzu-napsal-expremier-malajsie-40340739


Aktualizováno Čtvrtek, 29 Říjen 2020 19:10
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit