Home Politika Blog Sputnik pokračuje
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Sputnik pokračuje PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 10 Březen 2021 16:37

Ještě že nás ti Rusové zásobují tématy, jinak by se ukazovalo mnohem víc a víc, jak to tu vedeme od deseti k pěti. Momentálně probíhá boj ne o to, zda Sputnik, nebo jiné vakcíny fungují, ale zda je politicky v pořádku očkovat produktem z Ruska. Máme tu síly novodobé reakce:)

Argumentace schválením od Evropské lékové agentury EMA je zcela liché. A to z toho důvodu, že při očkování kteroukoli stávající politicky akceptovatelnou vakcínou vám dají podepsat papír, kde se fakticky vzdáváte možnosti soudit se při jakýchkoliv problémech. To samé je ve smlouvách mezi EU a výrobci vakcín. Pokud by ten proces schvalování EMA nad stávajícím portfoliem vakcín byl v pořádku, tak se neřeší, zda vakcínou Astra Zeneca lze očkovat lidi nad 65 let, jaká je účinnost a podobně.

Od této politické reprezentace nic kloudného nečekám a platí to pro celý parlament a dvojnásob pro senát a vládu. Ale místo aby se vše nastavilo na získání a případně ověření vakcín vlastními silami, tak se stylizujeme do role poddaných, kteří musí čekat, až pánové a dámy v Bruseli něco vymyslí, schválí a milostivě dovolí. To samé je u zkoušení alternativních léků. To snad není možné dělat studie, sdílet výsledky, porovnávat je? To jsme opravdu nesvéprávný národ? Nebo jsme národ hlupáků, že za nás musí myslet jiní?

Dostali jsme se do stavu, kdy lůza tleská vedení státu, které funguje jenom na bázi dojmologie, demagogie a marketingu. Běda každému, kdo chce použít mozek.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit