Home Politika Blog Ovečky, do houfu. Ovčáci rozhodnou
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Ovečky, do houfu. Ovčáci rozhodnou PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 26 Prosinec 2021 10:03

Narazil jsem na zajímavý rozhovor mezi epidemiologem Beranem a prezidentem lékařské komory Kubkem (https://www.youtube.com/watch?v=sr5PNePliUc&ab_channel=XTV).

Názor nechť si udělá každý sám, ale můžete se těšit na demagogii a osobní útoky - a můžete hádat od koho. Stejně tak si můžete udělat nazor na to, jak se pracuje se statistikami a uděláte si názor, jak je kdo vykládá.

A proč ten nadpis? Jsou tu tací, kteří by nejraději všechny informace schovali a lidi nechť jsou tupé ovce, kterým se řekne, co mají dělat.


A ještě jeden vtipný komentář k elektrodebilitě, pardon, mobilitě.

Nedávno provedla nějaká redakce test Škody Enyaq. Ukázalo se, že ten bazmek ujede asi 210 km na jedno nabití. Nepochybně se na tom podílelo, že si posádka nezodpovědně užívala buržoazního luxusu v podobě topení, místo aby si navlekla asistent termické rovnováhy, prodávaný pod komerčními názvy vaťáq a qulich. A to se vsadím, že to ještě nebylo všechno. Možná také odmrazovali skla, aniž by použili legendární šqrabqu ve víčku nádrže… počkat, Enyaq nemá nádrž, kde je tedy simply clever šqrabqa?

Zdroj: https://dfens-cz.com/enyaqem-do-berlina-kein-problem/Aktualizováno Neděle, 26 Prosinec 2021 10:11
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit