Home
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Pralesní liga politiků PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 17 Únor 2022 17:56

Bohužel zde nevládne pvní liga politiků, ani druhá, nebo třetí, ale nějaká pralesní. Primárně jde o kvalitu osobností, vize a morální integritu, nic z toho tu není. Přesvědčíte se o tom každý den - ať již snaha protlačit pandemický zákon za každou cenu, za kritizování obstrukcí, které Fiala ještě před pár lety obhajoval, za kritizování šibenic, které nevadily proti Babišovi, ale hrozně vadí proti stávající koalici. Uveřejnění adresy poslanců je to problém demokracie a je třeba to řešit jako šíření nenávisti, ale když to udělali Babišovi, byl to problém Babiše.

Tito politici a jejich podporovatelé ovládli double thinking a double speech. Nic není nemožné.

Nýmand jako Lipavský pak nepřekvapí prohlášenímí, že "Putin dal Evropě vánoční dárek. Ukázal, že ruský plyn nepotřebuje." Jistě, že nepotřebuje. Pokud Evropa nebude chtít topit plynem, nebo vyrábět např. v Německu v plynových elektrárnách elektřinu. A že nyní ruský plyn nejde nahradit v objemech a už vůbec ne ceně? To přece nevadí. Svazák Lipavský, s blembákem na hlavě a neprůstřelné vestě bude stát na ruských hranicích a vlastním tělem bude bránit invazi.  Jen ať ti přihlouplí čecháčci za energie platí, jako mnourovatí. Ať platí co nejvíce. Oficiální inflace je kolem 10%, tak ať pěkně pustí sádlo, co nabrali během  lockdownů.Lipavský bude bránit invazi, co neproběhla. Putin se asi zalekl termínů, kdy má útočit a udělal si špatně křížek v kalendáři. Snad americká kolona mířící v těchto dnech východním směrem  nebude poražena D1.Snad to zvládne aspoň na Slovensko. Na Slovensku se rozhodli podepsat obdobu zvacího dopisu a nabídli 2 letiště Spojeným státům. Samozřejmě, bez nějaké veřejné diskuze, ta nebyla potřeba. Dělají to ti správní kluci a holky s tou správnou stranou. Historické reminiscence na šedesátá leta jsou jen náhoda...
Aktualizováno Neděle, 06 Listopad 2022 12:05
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit