Home Fotografování Fototechnika Bateriový grip Meike MB-D11 pro Nikon D7000
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Bateriový grip Meike MB-D11 pro Nikon D7000 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zdeněk Jobánek   
Sobota, 05 Květen 2012 05:31

Když už jsem upgradoval z Nikonu D70 na D7000, rozhodl jsem se investovat i do battery gripu. Mým hlavním cílem bylo získat větší tělo aparátu pro lepší držení, protože jinak mám při úchopu malíček volný. Volba padla na Meike MB-D11.

V ceně cca 1600,- Kč dostáváte do rukou rozumně mechanicky zpracovaný grip s povrchem podobným Nikonu.

Ovládácí prvky tvoří zejména volič zapnuto/vypnuto (tuším, že v budoucnu nejslabší mechanické místo gripu) a dále 2 kruhové voliče, tlačítko pro blokování expozice a páčka pro výběr zaostřovacích bodů.  Fotoaparát jej po nasazení bez problémů detekuje. Pokud nezapnete volič na gripu, chová se grip pouze jako doplňková baterie. Po zapnutí jej můžete používat včetně ovládacích prvků.

Pro napájení jsem zvolil AA NiMH Sanyo Eneloop R06 - je potřeba 6ks.

Aktualizováno Pátek, 18 Leden 2013 15:41
 

Komentáře   

 
0 #1 Zdeněk 2013-01-18 15:43
Aktualizace po půl roce používání. Grip zatím slouží, zvykl jsem si na váhu i velikost. Pokud by jej někdo chtěl používat vč. ovládání, domnívám se, že mechanické prvky by to nevydržely a lepší by byl originál od Nikonu
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit