Home Politika Blog Jak se to hodí
Zpráva
  • EU e-Privacy Directive

    This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

    View e-Privacy Directive Documents

Jak se to hodí PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 16 Listopad 2022 14:18

Je zajímavé, že největší internetoví a političtí válečníci jsou ti, co bojují z teplých křesílek. Nožičky v teplíčku, kávička a jedovatá slina na jazyku.

Událost, kdy do Polska spadla raketa a zabila 2 lidi, ukázala úplné dno nejenom české politiky, ale i ubohost a tupost mnoha lidí. Ještě nebylo jasné, co se stalo, ale kolik lidí volalo po vstupu NATO do války. NATO přitom žádnou armádu nemá, jedná se o armády jednotlivých států. Hned začal řev o aktivaci článku 5 Washingtonské smlouvy. Ten raději mezi těmi, co nemají mezi ušima provázek, co je drží, rychle taky utichl. Protože článek 5 nikoho k ničemu nezavazuje, a to by se mohlo ukázat. Jsem pro, aby každý takový válečník vyrazil na Ukrajinu a šel příkladem.

Nelze se zbavit dojmu, že Zelenský to zkusil využít k zatažení dalších států do války, protože o tom musel vědět. Ze strany Ukrajiny je to pochopitelné, ale velmi hloupé. Budou USA riskovat jadernou válku kvůli Ukrajině? Odpověz si milý čtenáři sám. Takže začalo obviňování Ruska, připodobňování k sestřelu dopraváku nad Ukrajinou a tak dále. Rusko bylo označeno za lháře a podobně.V každém případě je hlupák kdokoli, kdo věří cokoli Ruské, nebo Ukrajinské propagandě.

Teď se ukazuje, že to byla asi raketa systému S-300 vystřelená Ukrajinci. Možná i dodaná ze Slovenska.

Samozřejmě je jasné, že kdyby Rusko nevystřelilo rakety, Ukrajinci by je nezkoušeli sestřelit a Poláci by žili. Jenže pokud budeme uvažovat takto, bylo by v zájmu morální integrity dobré pokračovat i dále do historie. Kdyby neslibovali Ukrajině členství v NATO, pak by...

Celé je to o tom, že média a zájmové skupiny se snaží ovlivnit mínění lidí bez ohledu na realitu a pravdu. Taková ministryně obrany Černochová postuje a obviňuje, aniž by se obtěžovala nějakou investigací, nebo nedejbože zdrženlivostí. Je radost mít někoho takového v čele silového ministertva. Ale jistě to dělá v zájmu vyššího dobra....

V každém případě je Česká republika zemí neomezených možností. Jaká sorta lidí je na misterstvech, co si lid nechá líbit... Drzé čelo je holt lepší, než poplužní dvůr.


Bydlím na venkově, i zde došlo k rušení železničích spojů. Dostat se odsud o víkendu lze jenom vlakem, autobus jede jenom přes týden a na spočítání spojů za celý den stačí prsty na rukou. Další rušení železničních spojů všude po republice je ale v plánu. Prý se ušetří asi 280 milionů. Proto zahřeje, že si na pomoc Ukrajině půjčujeme a za další miliardu chceme cvičit její vojáky.

Nikoho dnes nezajímají důvody, proč se něco děje. Jenže bez znalosti příčin nejste schopni přijít s řešením, které by fungovalo. Vím, pro eurohujery to nic neznamná, pro hlupáky taky ne. Ale výzkum tak vždy fungoval.

Proto vyzbrojování Ukrajiny neřeší příčinu. Ani všechny zbraně světa to nevyřeší, pokud je problém v bezpečnostních zárukách.
Aktualizováno Středa, 16 Listopad 2022 21:16
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit